Çaj për Tensionin dhe Zemren

4.00

Kategori:

Përshkrim

ÇAJ PËR TENSIONIN DHE ZEMREN

VETITË:

 • Çaji për zemren përmban veti tonifikuese për zemren
 • Ndihmon në qetësimin e aritmisë dhe normalizimin e tensionit
 • Ndihmon në punën e zemres
 • PËRBËRËSIT:
 • Kanellë, Murriz,gjethe dhe frut,vjeshtull e bardhë,çaj i gjelbër, lëvore shelgu

  PËRGATITJA DHE PËRDORIMI:

 • Në 2litra ujë që vlon hedhin një pako nga përzierja bimore e lëm të vloj 1-2 min
 • Kullohet pas 10 minutave
 • Serviret i ngrohtë ose i ftohtë.
 • Konsumohet 3 gota në ditë duke e ëmbëlsuar sipas dëshirës
 • Çaji përdoret rreth 45-60 ditë për efekte pozitive
 • Pesha 250 gr
 • Ruhet në vende të thata larg rrezeve të diellit
 • Ky çaj nuk ka qëllim të kuroj shëroj asnjë sëmundje
 • Këshillohet të merret si suplement bimor
 • Ndërprisni përdorimin e çajit nese keni reaksion alergjik ndaj këtij çaji.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Çaj për Tensionin dhe Zemren”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *