Ofertë!

Sapun Coconut Oil

Çmimi origjinal qe: €5.00.Çmimi i tanishëm është: €4.50.

2 stok

Kategori:

Përshkrim

Thalia Natyrore Ushqyese dhe Riparuese e Vajit të Kokosit. Merrni frymë lehtësuese në lëkurën tuaj dhe merrni frymë në aromën e saj!

Informacione mbi produktin:
Ajo vazhdimisht ndanë mrekullinë e natyrës me ne përmes bimëve dhe frutave. Arra e kokosit është një shembull i shkëlqyeshëm i kësaj. Na ofron fuqinë e natyrës me qumështin, frutat, farën, madje edhe atë lëvozhgë të fortë dhe fijet që mbulojnë lëvoren. Qumështi i tij është i dehur, frutat e tij janë ngrënë, frutat dhe bërthama e tij shndërrohen në vaj, pluhur për të dekoruar ëmbëlsira, korja e saj përdoret si pajisje dhe fije janë bërë nga fijet e saj. Kokosi dhe vaji i marrë prej saj kanë një përmbajtje kaq të pasur!

Përveç vetive antioksiduese dhe antibakteriale, vaji i kokosit, i cili ka mjaft vitamina E, C dhe B6, minerale si hekuri, magnezi, natriumi, kaliumi, është një thesar i vërtetë për lëkurën. Vaji i kokosit, i cili përthithet shpejt dhe lehtë nga lëkura, ushqen thellësisht, hidraton, kujdeset, zbutë dhe zbutë lëkurën. Ndërsa ndihmon për të hequr lëkurën e vdekur nga trupi, ajo gjithashtu shëron lëkurën e irrituar.

Sapuni natyror ushqyes dhe riparues i vajit të kokosit Thalia Natural Beauty, i cili është shumë ushqyes, krijon një ndjenjë të butë në lëkurën tuaj falë ekstrakteve intensive të kokosit që përmban. Lëkura juaj fiton elasticitet me vetitë unike hidratuese të vajit të kokosit. Ky sapun natyral ndihmon gjithashtu në parandalimin e shenjave të plakjes në lëkurën tuaj.

Ju mund të përdorni Sapunin Natyror Ushqyes dhe Riparues të Vajit të Kokosit Thalia Natural Beauty në kujdesin për fytyrën dhe trupin tuaj.

Detaje teknike:
Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si paraben, yndyrë shtazore dhe kaustike. Produkti nuk është testuar në kafshë.

Përdorimi:
Lani fytyrën duke shkumëzuar Thalia Natural Beauty Vaj Kokosi Ushqyes dhe Riparues i Sapunit Natyror, lëreni në formën e një maske për 2-3 minuta, më pas shpëlajeni me ujë të ftohtë. Nëse dëshironi ta përdorni gjatë banjës, shkumojeni me ujë të nxehtë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj, prisni pak dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Sapun Coconut Oil”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *