Ofertë!

ImunUp

Çmimi origjinal qe: €13.00.Çmimi i tanishëm është: €10.00.

S’ka stok

Kategori:

Përshkrim

Një pije revolucionare për të mbështetur sistemin imunitar
Përmban 7 aminoacide, 11 vitamina dhe 8 minerale për sistemin imunitar
Ndihma e parë për një sistem imunitar të dobësuar
Me një dozë ditore, ju mbuloni të gjitha nevojat tuaja për vitamina dhe minerale
Me aminoacide, pa sheqer
Neto 120 g për 10 ditë
A jeni gjithashtu ndër ata që duhet të qëndrojnë në shtëpi të paktën një javë në vit për shkak të një ftohjeje ose gripi?
Keni një ndjenjë që çdo sëmundje po ju “kap shpejt”?
Po mendoni nëse sistemi juaj imunitar është në gjendje të luftojë viruset?
IMUNUP është një pije revolucionare që kujdeset për rezistencën imunitare në kohën kur kemi më shumë nevojë për të.
Ndryshimet e motit, rritja e aktivitetit fizik dhe rritja e niveleve të stresit janë ndër faktorët më të zakonshëm për një rënie në sistemin imunitar.
Gjatë periudhave të tilla është shumë e rëndësishme të ushqehet trupi me të gjitha lëndët ushqyese.
Veçanërisht mikroelementët (vitamina dhe minerale) dhe disa aminoacide janë të rëndësishme për sistemin imunitar, të cilat janë të vështira për tu marrë në sasi të mjaftueshme vetëm nga dieta ditore.
Vendosni një mbrojtje efektive dhe jini të sigurt në shëndetin tuaj!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “ImunUp”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *