Krem Fytyre

10.50

Përshkrim

Krem Fytyre me vaj Livando dhe Mente

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Krem Fytyre”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *