Ofertë!

Liver Cleanse

Çmimi origjinal qe: €13.00.Çmimi i tanishëm është: €11.00.

2 stok

Kategori:

Përshkrim

  • Prodhim organik
  • Mbështet shëndetin e mëlçisë
  • Ndihmon në pastrimin dhe detoksifikimin e mëlçisë
  • Parandalon grumbullimin e dhjamit rreth mëlçisë
  • Mbështet sistemin imunitar
  • Ka shije te shkëlqyeshme

Yndyra kokëfortë rreth barkut është zakonisht rezultat i mëlçisë së dhjamosur

Liver cleansis eshte një pije me një shije të këndshme portokalli, e cila kujdeset për shëndetin e mëlçisë me katër përbërësit e saj aktivë. Pija ka funksionin e detoksifikimit dhe pastrimit të mëlçisë, lufton akumulimin e yndyrës rreth mëlçisë. Ndihmon trupin të eleminojë toksinat e akumuluara dhe kështu parandalon grumbullimin e dhjamit rreth mëlçisë, lejon rigjenerimin e qelizave dhe indeve .

Net 125 g për 25 ditë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Liver Cleanse”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *