Vitamina me shije dredhëze

10.50

1 stok

Kategori:

Përshkrim

Është një pije freskuese me aromë dredhëze që plotëson nevojat ditore të 11 vitaminave dhe mineraleve që ndihmojnë metabolizmin normal të energjisë siç janë, magnezi, kalciumi, vitamina C, Gama e plotë e vitaminave B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12, të cilat janë të rëndësishme për sistemin tonë nervor. Ata punojnë kundër lodhjes dhe rraskapitjes, duke rritur energjinë dhe mbështetur sistemin imunitar.

 • Ndihmojnë në uljen e lodhjes
 • Forcojnë sistemin imunitar
 • Rrisin energjinë
 • Ndikojnë në rritjen e përqendrimit
 • Mbështesin sistemin nervor
 • Ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga dëmtimi oksidativ
 • Ndihmon sinteza normale të kolagjenit
 • Ndihmon funksionimin normal të kockave, dhëmbëve, kërcit, mishit të dhëmbëve, lëkurës dhe enëve të gjakut.
 • Ndihmon në zvogëlimin e lodhjes dhe funksioneve normale psikologjike
 • Zingu,kontribuon në sintezën normale të ADN-së dhe ndarjen qelizore, pjellorinë dhe riprodhimin normal
 • Ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga dëmtimi oksidativ
 • Seleniumi ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga dëmtimi oksidativ dhe funksioni normal i tiroides.

Përgatitja:

 • 200 g = 10l pije
 • Pa sheqer të shtuar
 • Vetëm aroma natyrale e ananasit
 • Sasia: 200 g

Asnjë sheqernë e shtuar, konservantë dhe vetëm aroma natyrale e frutave!

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Vitamina me shije dredhëze”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *