Ofertë!

Curcuma

5.00

3 stok

Kategori:

Përshkrim

  • Ka një efekt anti-inflamator#
  • Mbron mëlçinë
  • Një antioksidant i fuqishëm
  • Përmirëson funksionimin e sistemit imunitar
  • Ai mbështet sistemin nervor
  • Mban nyje të shëndetshme

Erëza e verdhë me efekt shërues
Shafran i Indisë është i njohur gjithashtu si shafran indian ose xhenxhefil i verdhë.
Përdoret kryesisht në kuzhinën indiane dhe ka një ngjyrë të verdhë karakteristike dhe një shije mjaft të fortë.
Përveç shijes së mirë, kjo erëz në dukje e zakonshme ka një armë të fshehur, pasi konsiderohet si një nga bimët më të fuqishme në planet për të luftuar inflamacionin, dhe gjithashtu ndihmon në pastrimin dhe detoksifikimin e trupit.
Kurkumina është një përbërës aktiv befasues që rrjedh nga shafran i Indisë, i cili është përdorur për mijëra vjet për qëllime mjekësore.

Edhe 1 gram shafran i Indisë në ditë mund të përmirësojë ndjeshëm shëndetin dhe mirëqenien tuaj!

Net 150 g për 50 ditë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Curcuma”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *