Sapun Orchid

4.50

2 stok

Kategori:

Përshkrim

Gjethet e Orkidesë janë përdorur për tiparet e saj mbrojtëse në Azi për shekuj me radhë. Tani  ato gjenden në sapunin natyra Thalia. Ju mund ta përdorni atë në mënyrë të sigurt për fytyrën dhe lëkurën tuaj me formulën e saj të veçantë me të cilën nuk thahet lëkura nga thelbi freskues i gjetheve të Orkidesë. Nuk përmbanë vaj shtazorë, kaustik dhe paraben.

Përdorimi: Duke shkumëzuar produktin me ujë të nxehtë vendoseni në fytyrë, trup dhe flokë. Prisni për një kohë dhe pas kësaj pastrojeni atë me ujë të ngrohtë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Sapun Orchid”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *