Ofertë!

Sapun Turmeric

Çmimi origjinal qe: €5.00.Çmimi i tanishëm është: €4.50.

1 stok

Kategori:

Përshkrim

Shafrani i Indisë që njihet si Kurkuminë është përdorur si një produkt i bukurisë natyrore për shekuj me radhë. Kurkumina është përbërësi më i rëndësishëm që zë vend në thelbin e shafranit të Indisë. Sapuni Turmerik Thalia mbështet parandalimin e shfaqjeve të padëshiruara në lëkurë. Falë vitaminës E në përmbajtjen e sajë, ndihmon në njomjen e qelizave të lëkurës dhe mbron pamjen natyrale të lëkurës. Nuk përmban vaj shtazorë, kaustik as paraben.

Përdorimi: duke shkumëzuar produktin me ujë të nxehtë, vendoseni në trupin tuaj, fytyrën dhe flokët. Prisni për një kohë dhe pas kësaj pastrojeni me ujë të ngrohtë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Sapun Turmeric”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *