Vitamina të Flokëve

12.00

7 stok

Kategori:

Përshkrim

Vitaminat e flokëve
Një pije revolucionare që kujdeset për flokët e shëndetshëm nga brenda dhe jashtë.
Kujdeset për rritjen e përshpejtuar të flokëve.
Për shkëlqim flokë të fortë dhe të shëndetshëm.
Deri në 450 ug të biotinës për dozë.
1 paketë është për 1 muaj përdorim të rregullt.
Për restaurimin më të shpejtë të flokëve.
Pa sheqer të shtuar.
Neto 150 g për 30 ditë.
Vitaminat e flokëve janë një përzierje e përbërësve aktivë për të ushqyer flokët tanë.
Flokët e bukur dhe të shëndetshëm ushqehen gjithmonë nga brenda dhe flokët me shkëlqim janë gjithashtu një tregues i shëndetit dhe bukurisë së përgjithshme.
Faktorë të ndryshëm ndikojnë në rënien, rritjen dhe ripërtëritjen e flokëve, më i zakonshmi është mosha, gjenetika, hormonet dhe ndryshimi i stinëve.
Përkundër këtyre faktorëve ne mund të bëjmë shumë për shëndetin e flokëve vetë me marrjen optimale të lëndëve ushqyese.
Alternativa më e mirë kundër rënies së flokëve është padyshim Biotina.
Biotina është një vitaminë e kompleksit B, e etiketuar B8 dhe është mikro-ushqyesi më i rëndësishëm për shëndetin dhe bukurinë e flokëve tanë.
Kolagjeni është një proteinë e rëndësishme që gjendet në flokë, ku siguron elasticitetin e flokëve dhe vitamina C ndihmon në ndërtimin e kolagjenit, dhe si një antioksidant i fuqishëm mbron flokët nga radikalet e lira që mund të pengojnë rritjen e flokëve dhe të shkaktojnë plakjen e flokëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Vitamina të Flokëve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *