Vitamina të thonjve

12.00

3 stok

Kategori:

Përshkrim

Vitaminat e thonjve
Një pije për mbështetjen natyrale të thonjve të shëndetshëm dhe të fortë
Ndihmon në rivendosjen e thonjve
Ndihmon në zvogëlimin e thyerjes së thonjve
Përshpejton rritjen e thonjve
Netp 150 g për 30 ditë
Është koha për thonjtë e shëndetshëm dhe të fortë
Provoni pijen revolucionare të Nail Vitamins, e cila ushqen thonjtë, lëkurën dhe flokët tuaj me përbërësit e saj aktivë dhe i bën thonjtë tuaj natyrshëm të bukur dhe të fortë.
Përmban ekstrakt Hithre, selen, kolagjen, MSM dhe Vitaminë C.
Këto promovojnë shëndetin e thonjve, forcimin e tyre dhe ndihmojnë në parandalimin e thyerjes.
Ato gjithashtu kanë një efekt pozitiv në shëndetin e flokëve, kockave dhe indeve lidhëse.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Vitamina të thonjve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *