Magnesium

12.00

8 stok

Kategori:

Përshkrim

Një pije për të mbështetur natyrshëm funksionin e muskujve
Forma më e lartë dhe e bio-disponueshme e Magnezit
375 mg magnez për dozë
Citrat magnezi për thithjen optimale
Ndihmon në funksionimin normal të muskujve
Kontriubon në funksionet normale psikologjike
Ndihmon në mirëmbajtjen e kockave dhe dhëmbëve
Neto 150 g për 30 ditë
A ndiheni shpesh të lodhur dhe pa energji?
A keni ngërçe të dhimbshme të muskujve pas ushtrimeve dhe doni ti ofroni trupit tuaj mbështetje për shërim më të shpejtë?
Dëshironi të forconi kockat dhe dhëmbët tuaj natyrshëm?
Magnezi është një mineral që është shumë i rëndësishëm për funksionimin e nervave dhe muskujve, përfshirë muskulin e zemrës.
Mungesa e magnezit mund të shfaqet si lodhje e pakëndshme, mungesë energjie, mospërputhje dhe mosfunksionim i muskujve, veçanërisht si ngërçe të shpeshta të muskujve.
Dhimbjet e kokës shpesh janë rezultat i mungesës së magnezit.
Një i rritur mesatar ka nevojë për 300-400 mg magnez çdo ditë për funksionimin normal të muskujve dhe nervave. Individët shumë aktivë atletikë kanë nevojë edhe më shumë për Magnez.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Magnesium”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *