Vitamin Water Orange

10.50

1 stok

Kategori:

Përshkrim

Pije freskuese e përgatitur me vitamina dhe minerale të rëndësishme.

Plotëson nevojat ditore të 4 vitaminave dhe mineraleve me veprim antioksidues.

Kthejeni një gotë me ujë të thjeshtë në një pije të shijshme, freskuese dhe të shëndetshme!

Për të gjithë ata që duan të shuajnë etjen dhe të konsumojnë vitamina dhe minerale të rëndësishme.

 • Ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga dëmtimi oksidativ
 • Kontriubon në funksionimin normal të sistemit imunitar
 • Për më shumë energji

Asnjë sheqernë i shtuar dhe konservantë,  vetëm aroma natyrale e frutave!

Përgatitja

 • 200 g = 10l pije
 • Pa sheqer të shtuar
 • Vetëm aroma natyrale e limonit

Net 200 g

Sqarim shtesë:

Vitamina C

 • Ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga dëmtimi oksidativ
 • Stimulon sinteza normale e kolagjenit dhe funksionimi normal i kockave, dhëmbëve, kërcit, mishit të dhëmbëve, lëkurës dhe enëve të gjakut.
 • Ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga dëmtimi oksidativ

VITAMINA E

 • Ndihmon mirë lëkurën flokët dhe
 • Ndihmon ndërtimin e muskulaturës, indeve lidhore dhe enëve të gjakut
 • Ndihmon muret e qelizave nga lidhjet agresive me komponimet e oksigjenit, në atë formë që kap radikalet e lira dhe i bën të padëmshme.

ZINC-Kontribuon në:

 • Funksionin normal të sistemit imunitar
 • Sintezën normale të ADN-së dhe ndarjen qelizore,
 • Pjellorinë dhe riprodhimin normal,
 • Metabolizmin normal të acidit yndyror dhe mirëmbajtjen e shikimit normal.

SELENIUMI

 • Ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga dëmtimi oksidativ dhe funksioni normal i tiroides.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vitamin Water Orange”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *